Scroll to top
Home Events „Balans Vol. 2” – warsztat jogi z Iwoną Gajko

„Balans Vol. 2” – warsztat jogi z Iwoną Gajko

Zapraszam na warsztat jogi którego tematem jest „Balans”. Balans czyli równowaga i umiejętność utrzymania ciała np. na kończynach (nogach i rękach). Dla niektórych bardzo proste i naturalne, natomiast dla pozostałych jest wyzwaniem i wymaga poprawy działanie organów ruchu. W praktyce jogi balans wynika z mocy z wnętrza jamy brzusznej, to siła mięśni całego ciała, elastyczność pachwin, bioder, stawów, klatki piersiowej. Pozycje balansowe wzmacniają i wydłużają całe ciało. Tonizują organy wewnętrzne co poprawia ich pracę. Przyspieszają przemianę materii. Rozbudzają wewnętrzną energię. Dodają odwagi i pewności siebie. Na warsztacie będziemy praktykować asany od tych najprostszych do zaawansowanych, tak aby krok po kroku przygotować się do pozycji z balansem na rękach.
Warsztat dedykowany jest dla osób praktykujących na grupach poziomu średnio i zaawansowanego. Wykluczone są Panie w ciąży.

Parę słów o mnie:

Jestem dyplomowaną i certyfikowaną (CM 2021/2022) nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu nauczycielskim LEVEL 3.

Pierwsze kroki na macie stawiałam w szkole Open Mind, później ukończyłam kursy nauczycielskie w metodzie B.K.S. Iyengara w Krakowie. Każdego roku odbywam miesięczny staż w RIMYI (Pune, Indie). Praktykuję jogę od 2002 r. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, ciążowe i seniorskie na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Prowadzę liczne warsztaty tematyczne, organizuję wczasy z jogą. Prowadzę szkolenia mentorskie dla przyszłych nauczycieli jogi w tej metodzie. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje w praktyce własnej i u nauczycieli w Polsce i za granicą. Jestem międzynarodowym egzaminatorem na stopnie LEVEL 1 i 2.

Z wykształcenia: Magister Wychowania fizycznego.

W 2019 roku założyłam Szkołę Jogi ilovejoga w Krakowie

 

Termin: 21 maj 2022 godz. 13:00
Miejsce: szkoła jogi ILOVEJOGA ul. Kuklińskiego 17, Kraków
Koszt: 120 zł
Dla kogo: poziom średnio i zaawansowany
Prowadzi: Iwona Gajko

Do zobaczenia na macie!

Zapisy: www.iloveyoga.pl

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

maj 21 2022
Expired!

Czas

13:00 - 16:00

Koszt

zł120.00

Lokalizacja

ilovejoga
Kuklińskiego 17
Kategoria