Scroll to top
Home Events KONCERT MIS TYBETAŃSKICH, KRYSZTAŁOWYCH I GONGÓW

KONCERT MIS TYBETAŃSKICH, KRYSZTAŁOWYCH I GONGÓW

WEJŚCIE W PRZESTRZEŃ CISZY. KONCERT MIS TYBETAŃSKICH, KRYSZTAŁOWYCH I GONGÓW
Za pośrednictwem dźwięków wciśniemy pauzę. Wejdziemy w Przestrzeń Ciszy. Każdy z nas ma swą własną, intymną Przestrzeń Ciszy. Przebywanie w tej przestrzeni jest bardzo przyjemne i mocno regenerujące, wręcz lecznicze. Zarówno dla naszego ciała, emocji jak i pędzącego, pełnego myśli umysłu. Gdy nasze ciało się relaksuje, umysł i emocje ulegają wyciszeniu, wchodzimy w fazę SAMOREGULACJI.
Koncerty mis i gongów są pewnego rodzaju „kąpielą w dźwiękach.” Dźwięk z łatwością, naturalnie wyprowadza stres i napięcia z naszego ciała. Dźwięk działa głęboko, bo na poziomie komórkowym. Stąd jego skuteczność. Każdy z koncertów to zaproszenie nie tylko do głębokiego odpoczynku i relaksacji, odpuszczenia stresów i napięć, ale i do wewnętrznej podróży.

Korzyści: głębokie odstresowanie, wyprowadzenie napięć z ciała, wzrost energii ciała, odnowa komórek i DNA; synchronizacja półkul mózgowych tak ważna w codziennym życiu; mózg odpręża się i wchodzi w stan Alfa i Theta, w których stajemy się bardziej kreatywni i wchodzimy w kontakt z naszą podświadomością i intuicją; poprawa zdrowia i samopoczucia, wrażenie lekkości; uporządkowanie myśli; stajemy się naturalnie radośniejsi, świat wydaje się bardziej przyjazny, a codzienne problemy z czasem zaczynamy postrzegać nie tyle jako wyzwania, co jako przygody.

Czas trwania koncertu: 1h (zwykle koncert trwa równą godzinę, przed koncertem mówię kilka słów o działaniu dźwięków, około 5 minut i po koncercie ważne, aby ludzie mieli czas na swobodne wyjście z relaksacji, ewentualne pytania – około 15 minut)
Przeciwwskazania: osoby z rozrusznikiem serca, kobiety w ciąży, osoby z poważnymi chorobami serca
Przygotowanie do koncertu: dobrze jest być około 2 godz. po posiłku i być w miarę dobrze nawodnionym.
Prowadząca koncert:
Anna Motylewska
www.solfeggio.pl
Instytut Dźwiękoterapii Solfeggio
Termin: 28 września sobota, godz.16:00
Koszt: 65 zł
Konieczne zapisy wraz zaliczką 35 zł płatne w szkole lub przelewem na konto szkoły z dopiskiem „Koncert”
http://www.ilovejoga.pl/kontakt/
Na zapisy czekamy do 26 września.Miejsce:
Szkoła Jogi ilovejoga
ul. Kuklińskiego 17
KrakówDo zobaczenia w relaksie…

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

wrz 28 2019
Expired!

Czas

16:00 - 17:30

Koszt

65zł
Kategoria