Scroll to top
Home Events Lekkość i dynamika w praktyce jogi Iyengara w Warszawie

Lekkość i dynamika w praktyce jogi Iyengara w Warszawie

Zapraszamy na warsztaty „Lekkość i dynamika w praktyce jogi Iyengara” z Iwoną Gajko.

„Lekkość i dynamika w praktyce jogi Iyengara” – to warsztat skierowany do każdego, a w szczególności do osób mających podstawy w jodze metodą Iyengara.
W trakcie sesji asan będziemy budować siłę mięśni głębokich. Będziemy pracować nad lekkością obszaru miednicy, nad rozszerzaniem i wydłużaniem klatki piersiowej.
Sekwencja i dynamika praktyki, wpłynie na poznanie, pogłębienie i nowe doświadczenie asan.

Iwona Gajko: 
„Budując sekwencję, opieram się na wykorzystaniu jak najprostszych asan idąc do bardziej i całkiem zaawansowanych, tak aby intensywność nabierała tempa i rozwoju. Zawsze dopasowuję sekwencję do grupy z myślą o początkujących i zaawansowanych. Moja własna praktyka jest oparta na lekkości, w rozumieniu lekkości ciała fizycznego, co daje przełożenie na lekkość stanu umysłu i otwartego spojrzenia na świat.” 

Serdecznie zapraszamy na nowe doświadczenie praktyki w tej niesamowitej metodzie jaką jest joga Iyengara.

KIEDY:- 1 grudnia 2019
KOSZT: 150 zł
PROWADZĄCY: Iwona Gajko

Plan warsztatu:
12:30 rejestracja
13:00-15:30 asany
16:30-18:30 asan

Płatność należy uiścić w recepcji studia gotówką, kartą lub przelewem na konto:

27 1050 1445 1000 0097 0063 9371

Tytuł przelewu: „WARSZTATY Z IWONĄ GAJKO, Imię i Nazwisko uczestnika”

Iwona Gajko – Jest dyplomowaną i certyfikowaną (CM 2019r) nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu nauczycielskim Junior Intermediate III (z 15 letnim stażem nauczania). Pierwsze kroki na macie stawiała w szkole Open Mind, później ukończyła kursy nauczycielskie w metodzie Iyengara w Krakowie. Każdego roku odbywa miesięczny staż w RIMYI (Pune, Indie). Praktykuje jogę od 2002r, a naucza od 2004r. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, ciążowe i seniorskie na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Prowadzi liczne warsztaty tematyczne jak i zajęcia weekendowe w i poza Krakowem. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w praktyce własnej i u nauczycieli w Polsce i za granicą. Jest międzynarodowym egzaminatorem na stopnie Introductory i Intermediate Junior. Z wykształcenia: Magister Wychowania fizycznego. 

Zapraszamy serdecznie,
Zacisze Jogi

http://www.zaciszejogi.pl/

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

gru 01 2019
Expired!

Czas

00:30 - 18:30

Koszt

150 PLN
Zacisze Jogi

Lokalizacja

Zacisze Jogi
Łodygowa 22, Warszawa
Kategoria
Facebook