Scroll to top
Home Events Odwróć ciało do góry nogami – warsztat jogi w Sopocie

Odwróć ciało do góry nogami – warsztat jogi w Sopocie

Zapraszamy na zaawansowany warsztat z Iwoną Gajko – dyplomowaną i certyfikowaną (CM 2020r) nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu nauczycielskim Junior Intermediate III (z 18 letnim stażem nauczania).

UWAGA! Warsztat jest bardzo kameralny, jesteśmy w stanie przyjąć maksymalnie 10 os. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata zaliczki.

Warsztat oparty na doświadczeniach z ostatniej wizyty w Instytucie Jogi Iyengara w Punie.

Lekkość, siła, dynamika, statyka, prostota w przekazie i zrozumieniu, otwartość, miękkość, przekraczanie barier i granic, radość, oddanie…to cechy które opisują metodę jogi Iyengara. Najważniejsza jest chęć doświadczania nowego. Tym właśnie zajmiemy się na warsztacie. Praktyka radości i z radością. Praktyka szczerości i prawdy z samym sobą. Odkrywanie nieznanych mocy płynących z praktyki.

KIEDY?
29.08 sob godz. 15:00-18:00
30.08 nd. godz. 10:00-12:00

GDZIE?
Studio Sopot Yoga, ul. Morska 11a/1, Sopot

KOSZT: 210 zł

REZERWACJA

info@sopotyoga.pl
oraz (po otrzymaniu informacji zwrotnej o dostępności miejsc) wpłata zaliczki 100zł przelew na konto Studia Sopot Yoga.
Zaliczka jest bezzwrotna.

DLA KOGO?
Warsztat przeznaczony dla osób praktykujących min 1 rok i znających pozycje jak Sirsasana, Sarvangasana, AM Vrksasana, Pincha Mayurasana. Warsztat będzie obejmował między innymi zakres pozycji odwróconych i wygięć w tył.

Iwona Gajko – Jest dyplomowaną i certyfikowaną (CM 2020r) nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu nauczycielskim Junior Intermediate III (z 18 letnim stażem nauczania). Pierwsze kroki na macie stawiała w szkole Open Mind, później ukończyła kursy nauczycielskie w metodzie Iyengara w Krakowie. Każdego roku odbywa miesięczny staż w RIMYI (Pune, Indie). Praktykuje jogę od 2002r, a naucza od 2004r. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, ciążowe i seniorskie na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Prowadzi liczne warsztaty tematyczne jak i zajęcia weekendowe w i poza Krakowem. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w praktyce własnej i u nauczycieli w Polsce i za granicą. Jest międzynarodowym egzaminatorem na stopnie Introductory i Intermediate Junior. Z wykształcenia: Magister Wychowania fizycznego.

Do zobaczenia na macie!

 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sie 29 - 30 2020
Expired!

Czas

15:00 - 18:00

Koszt

200 PLN

Lokalizacja

Studio Sopot Yoga
ul. Morska 11a/1, Sopot
Kategoria