Scroll to top
Home Events Warsztat Głębokiego Relaksu

Warsztat Głębokiego Relaksu

Zapraszamy na warsztat całkowicie poświęcony nauce głębokiego relaksu, oraz bardzo skutecznej regeneracji ciała i umysłu w życiu codziennym wg metody Judith H.Lasater. Mówi się ludziom, że mają odpoczywać, ale nie mówi się jak robić to świadomie, aby ciało zareagowało głębokim, prawdziwym relaksem. Warsztat zaczynamy kilku minutową medytacją w siadzie. Sesja składa się z kilku bardzo wygodnych, odpowiednio podpartych asan oraz z jednej siavasany. Czas trwania w poszczególnych pozycjach to od 7 do 20 min po to, aby ciało miało czas na dopasowanie się do pozycji i w pełni się odprężyło, puściło napięcia i wreszcie się zrelaksowało. We wszystkich pozycjach bardzo ważne jest prawidłowe ułożenie i podparcie głowy oraz szyi jak również zapewnienie ciepła dłoniom i stopom. Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich spragnionych relaksu, także dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w jodze. Zapraszamy szczególnie tych, którzy są zmęczeni, zestresowani, wyczerpani oraz tych, którzy przez 3 godziny chcą robić nic, aby skutecznie odpocząć.

Korzyści płynące z Jogi Restorative:

-uspokojenie natłoku myśli
-zrelaksowane ciało
-odprężony umysł
-złagodzenie napięcia mięśniowego
-zwiększona koncentracja
-świadome skupienie na oddechu
-obniżenie hormonów stresu
-błogość
-odświeżenie ciała i umysłu
-wyciszenie się
-działanie zmysłów w zwolnionym tempie

Więcej o metodzie.
RESTORATIVE YOGA – regeneracja, relaksacja, przywracanie sił.
Założeniem Jogi Restorative jest wprowadzenie ćwiczącego w stan głębokiego relaksu poprzez odpowiednie ułożenie i podparcie ciała różnymi pomocami do jogi (kocami, wałkami, klockami) tak aby żaden mięsień nie pracował. Ciało ma wówczas szansę na wejście w stan kojącego relaksu, co przekłada się na wyciszenie myśli i uspokojenie emocji. Joga Restorative to relaksacyjne warianty klasycznych asan. Joga Restorative ma na celu, otwieranie ciała a nie rozciąganie go czy wzmacnianie.
Regularna praktyka Jogi Restorative łagodzi skutki chronicznego stresu, niweluje niecierpliwość, frustrację, irytację, złość, napięcie mięśniowe, ból głowy. Głęboki relaks umożliwia odnowę fizyczną, psychiczną i duchową.

Prowadzi OLIWIA JAKUBIK – instruktorka technik i metod relaksacyjnych, jedna z trzech dyplomowanych nauczycielek w Polsce Jogi Restorative wg metodyJudith.H.Lasater​ oraz certyfikowana nauczycielka Jogi Iyengara w stopniu Intro II.
”Relaks jest dla mnie aktem życzliwości względem samego siebie” – Oliwia Jakubik

Termin15 luty, sobota godz.15:00 – 18:00
MiejsceSzkoła Jogi ilovejoga ul. Kuklińskiego 17, Kraków
Koszt: 100 zł

Zapisy: wpłata 50 zł zaliczki na konto lub w szkole. Po tym terminie zamykamy listę. Jeśli zmienisz zdanie do 14 lutego zwrócimy Ci całą zaliczkę.

Reszta płatna na nr konta. Dane do przelewu: www.ilovejoga.pl/kontakt

Tytuł przelewu: Warsztat regeneracja

 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lut 15 2020
Expired!

Czas

15:00 - 18:00

Koszt

100zł

Lokalizacja

ilovejoga
Kuklińskiego 17

Lokalizacja 2

Faktory Park
Szkoła ilovejoga
Kategoria
Facebook