Scroll to top
Home Events Yin / Yang – warsztat

Yin / Yang – warsztat

Warsztat yin/yang to połączenie pobudzającej praktyki, która angażuje pracę naszych mięśni, przeplatanej spokojnymi, statycznymi asanami, w których zostajemy znacznie więcej czasu, aby powoli uwalniać napięcia z ciała. Celem jest zrównoważenie obydwu tych energii.

O dynamicznych rodzajach jogi wiemy zazwyczaj sporo, ale o jej łagodniejszych formach już mniej, dlatego zaczniemy najpierw od małej dawki teorii o yin jodze (skąd się wzięła, jakie są jej korzyści itp.), a potem półtoragodzinna praktyka.

To spotkanie to dobra okazja na to, aby zarówno wyciszyć swój umysł jak i pobudzić energię w ciele

O mnie:

Ukończyłam kurs nauczycielski Yin Jogi oraz szkolenie z zakresu zdrowego kręgosłupa. W moim życiu joga pojawiła się po raz pierwszy w 2018 r. i od tej pory cały czas dokształcam się w tym kierunku, uczestnicząc w m.in. różnego rodzaju warsztatach czy zajęciach. Uwielbiam czytać książki. Interesuje mnie szczególnie tematyka traumy i psychosomatyki. Udało mi się zgłębić te tematy podczas certyfikowanego kursu Joga świadoma traumy. Ukończyłam również kurs Redukcji Stresu-Mindfulness. W swojej praktyce staram się kierować trzema zasadami: uważnością (na byciu tu i teraz), akceptacją własnych ograniczeń oraz świadomością swojego ciała. Prywatnie jestem miłośniczką pisania odręcznego, m.in. planuję sobie wszystko w tradycyjnym kalendarzu. Jestem zupełnie nie technologiczna 🙂

 

Kiedy: 3 grudnia (sobota)
Czas: 15:00 -17:00  (2h)
Koszt: 80 zł
Dla kogo: dla każdego
Prowadząca: Paulina Włodarska
Miejsce: szkoła jogi ilovejoga ul. Kuklińskiego 17

 

Zapisy:  www.ilovejoga.pl

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

gru 03 2022
Expired!

Czas

15:00 - 17:00

Koszt

zł80.00

Lokalizacja

ilovejoga
Kuklińskiego 17
Kategoria