Scroll to top

O nas

Iwona Gajko

  • Joga jest moim lekarstwem na zdrowie fizyczne i psychiczne.

  • Jest filozofią życiową, która w niesamowity sposób zmienia mnie na nowego, lepszego człowieka.

Pierwsze kroki na macie stawiałam w szkole Open Mind, później ukończyłam kursy nauczycielskie w metodzie B.K.S. Iyengara w Krakowie. Każdego roku odbywam miesięczny staż w RIMYI (Pune, Indie).
Praktykuję jogę od 2002 r. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, ciążowe i seniorskie na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Prowadzę liczne warsztaty tematyczne, organizuję wczasy z jogą. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje w praktyce własnej i u nauczycieli w Polsce i za granicą.
Jestem międzynarodowym egzaminatorem na stopnie LEVEL 1 i 2.

Z wykształcenia: Magister Wychowania fizycznego.

W 2019 roku założyłam Szkołę Jogi ilovejoga w Krakowie.

Dorota Kociołek

Z jogą związałam się od 7 lat. Zaczęło się niewinnie, jak u większości osób miała pomóc przy natarczywym bólu pleców. Ale im dłużej byłam na macie, im mniejszy był ból pleców, który z czasem bezpowrotnie znikł tym bardziej pochłonęła mnie ta magia. Ostatni rok to była już intensywna praca pod kątem nauczyciela Jogi Integralnej. uczestniczyłam w wielu warsztatach, wyjazdach jogowych, oraz kongresie międzynarodowym z JAKI NETT. Podczas tej niezwykłej drogi z jogą poznałam wiele technik jogi (Iyengara, kręgosłupa, funkcjonalna, Yin joga, Yinyasa, Maha oraz dla dzieci) oraz ćwiczenia oddechowe metodą Butejki, oraz Pranayame.
W czerwcu 2019 uzyskałam dyplom Nauczyciela Jogi Integralnej.

Ewa Michułka

Pierwszą styczność z jogą miałam 9 lat temu.
Marzyłam o zajęciach jogi w moim mieście aż… w końcu takie się odbyły.
Intensywnie praktykuję jogę metodą Iyengara od 3 lat pod okiem doświadczonych i wysokich stopniem nauczycieli z kraju i zagranicy.
Miałam również styczność z innymi metodami nauczania, które również uważam za bardzo ważne doświadczenia.

W praktyce uwielbiam niekończące się odkrywanie oraz pogłębianie poczucia wolności (w ciele i umyśle).
Z kontaktów z ludźmi czerpię ogromną radość, a prowadząc zajęcia uwielbiam dzielić się swoją energią.
Oprócz bycia nauczycielem jestem również ciągle podnoszącym swoje kwalifikacje uczniem.

W niedalekiej przyszłości planuję być w Indiach na dwumiesięcznym kursie hatha jogi, gdzie będę czerpać wiedzę ze źródła, by móc jeszcze pełniej przekazywać światło kolejnym osobom.

Kasia Piwowarczyk

Jestem dyplomowaną nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu LEVEL 1

Joga zafascynowała mnie od pierwszych zajęć tak naprawdę i ta pasja praktyki i ciekawość nauki zostały ze mną do teraz. Praktykę jogi zaczęłam w 2010 w Barcelonie w certyfikowanej szkole BKS Iyengara. W 2013 kontynuowałam praktykę w Arambol i Dharamkot w Indiach, a od 2015 w Krakowie. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i konwencjach jogi, uczyłam się i wciąż uczę od inspirujących nauczycieli jogi w Polsce i za granicą. Z wykształcenia etnolog, w pracy zawodowej Global card admin, z natury ‘seeker’ 🙂

„W uczeniu i praktyce własnej łączę wartości przekazane mi przez szkołę BKS Iyengara – szacunek do ciała i jego możliwości, dokładność i zaanagażowanie w korektę, zrozumienie asan i ich poprawne wykonywanie, oraz radość i kreatywne łączenie asan. Uwielbiam dynamiczną praktykę jogi i Surya Namaskar“ 🙂