Scroll to top

O nas

Iwona Gajko

  • Joga jest moim lekarstwem na zdrowie w sferze fizycznej i emocjonalnej.

  • Jest filozofią życiową, która daje mi możliwość działania na rzecz innych, wspieranie i pomoc tym którzy tego potrzebują. Czuję spełnienie w pracy z drugim człowiekiem.

Pierwsze kroki na macie stawiałam w szkole Open Mind, później ukończyłam kursy nauczycielskie w metodzie B.K.S. Iyengara w Krakowie. Każdego roku odbywam miesięczny staż w RIMYI (Pune, Indie).
Praktykuję jogę od 2002 r. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, ciążowe i seniorskie na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Prowadzę liczne warsztaty tematyczne, organizuję wczasy z jogą. Prowadzę szkolenia mentorskie dla przyszłych nauczycieli jogi w tej metodzie. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje w praktyce własnej i u nauczycieli w Polsce i za granicą.
Jestem międzynarodowym egzaminatorem na stopnie LEVEL 1 i 2.

Z wykształcenia: Magister Wychowania fizycznego.

W 2019 roku założyłam Szkołę Jogi ilovejoga w Krakowie.

Dorota Kociołek

Z jogą związałam się od 7 lat. Zaczęło się niewinnie, jak u większości osób miała pomóc przy natarczywym bólu pleców. Ale im dłużej byłam na macie, im mniejszy był ból pleców, który z czasem bezpowrotnie znikł tym bardziej pochłonęła mnie ta magia. Ostatni rok to była już intensywna praca pod kątem nauczyciela Jogi Integralnej. uczestniczyłam w wielu warsztatach, wyjazdach jogowych, oraz kongresie międzynarodowym z JAKI NETT. Podczas tej niezwykłej drogi z jogą poznałam wiele technik jogi (Iyengara, kręgosłupa, funkcjonalna, Yin joga, Yinyasa, Maha oraz dla dzieci) oraz ćwiczenia oddechowe metodą Butejki, oraz Pranayame.
W czerwcu 2019 uzyskałam dyplom Nauczyciela Jogi Integralnej.

Edyta

Ukończyła 3-letni kurs nauczycielski według metody B.K.S. Iyengara i obecnie kontynuuje proces uczenia się w systemie mentorskim.

Joga to dla mnie – za Iyengarem – „(…) światło, które raz zapalone nigdy nie gaśnie. Im lepsza praktyka, tym jaśniejszy płomień”.

Katarzyna Czekaj

Jestem certyfikowaną instruktorką jogi w trzech stylach: Ashtanga Vinyasa Yoga, Vinyasa i Yin Yoga (RYT 200 Yoga Allience).

Moja przygoda na macie zaczęła się 4 lata temu, a od dwóch lat zdobywam doświadczenie w przekazywaniu swojej wiedzy dalej.

Zanim zaczęłam praktykować, byłam przekonana, że skoro uczyłam się tańca współczesnego przez 6 lat, to joga nie będzie dla mnie żadnym wyzwaniem. Nie miałam wtedy pojęcia, jak bardzo się mylę.. Oprócz korzyści dla zdrowia fizycznego, jestem jej przede wszystkim wdzięczna za to, że otworzyła mój umysł i serce. Obecnie kończę także studia magisterskie na kierunku dziennikarstwo. Wolne chwile najchętniej spędzam na łonie natury ze swoim psem Vincentem.

Beata Borkowska

JOGA – dlaczego jej uczę? Ponieważ głęboko wierzę, że ruch uzdrawia. „Ja wybrałam jogę, ona trzyma mnie w kondycji na każdym poziomie mojego życia”. Joga stała się dla mnie narzędziem do wsłuchania się w siebie.  Pozwoliła zostawić za sobą to co niepotrzebne. Pomogła  trzymać pion w trudnych chwilach, ale także  wyrzeźbić i wzmocnić ciało.

Z wykształcenia jestem etnologiem, zawsze interesował mnie człowiek i to co wokół niego. Dziś uczenie jogi to najlepsze co mogło mi się przydarzyć. Wspólne spotkanie na macie, to pozytywna energia i radość. W swojej praktyce łącze własne doświadczenia, z wiedzą zdobytą od innych nauczycieli. Prowadzę zajęcia metodą Iyengara,  vinyasa jogę oraz flow jogę.

W 2014 ukończyłam trzyletni kurs jogi w metodzie B.K.S. Iyengara (LEVEL I).

Facebook