Scroll to top

Praktyka otwierająca


Warsztat jogi 10 sierpnia 2019

„Praktyka otwierająca” – jest tematem szeroko pojętym…ale o to właśnie chodzi!

Otwórz się na nieznane, na nieoczekiwane, na niezrozumiałe…tak aby doświadczyć, poznać, zrozumieć, poczuć głęboko i zupełnie na nowo.
Warsztat jogi skierowany do osób mających doświadczenie w metodzie Iyengara, nauczycieli, przyszłych nauczycieli, jak również osób ze znajomością podstawowych grup asan (po kursach).

Serdecznie zapraszamy na nowe doświadczenie praktyki w tej niesamowitej metodzie jaką jest joga Iyengara.

Koszt warsztatu

100zł

  • Termin: 10 sierpnia 2019

  • Godzina: 15:00 - 18:30

  • Prowadząca: Iwona Gajko

  • Miejsce: Szkoła Jogi ilovejoga ul. Kuklińskiego 17, Kraków

Zapisy: szkolajogi@ilovejoga.pl
Zaliczka: 50 zł płatne do 09 sierpnia na konto szkoły lub gotówką w szkole.
Dane do przelewu: www.ilovejoga.pl/kontakt

Iwona Gajko:
„Budując sekwencję, opieram się na wykorzystaniu jak najprostszych asan idąc do bardziej i całkiem zaawansowanych, tak aby intensywność nabierała tempa i rozwoju.

Zawsze dopasowuję sekwencję do grupy z myślą o początkujących i zaawansowanych. Moja własna praktyka jest oparta na lekkości i miękkości w rozumieniu lekkości ciała fizycznego, co daje przełożenie na lekkość stanu umysłu i otwartego spojrzenia na świat.”

Iwona Gajko – Jest dyplomowaną i certyfikowaną (CM 2019r) nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu nauczycielskim Junior Intermediate III (z 15 letnim stażem nauczania). Pierwsze kroki na macie stawiała w szkole Open Mind, później ukończyła kursy nauczycielskie w metodzie Iyengara w Krakowie. Każdego roku odbywa miesięczny staż w RIMYI (Pune, Indie). Praktykuje jogę od 2002r, a naucza od 2004r. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, ciążowe i seniorskie na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Prowadzi liczne warsztaty tematyczne jak i zajęcia weekendowe w i poza Krakowem. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w praktyce własnej i u nauczycieli w Polsce i za granicą. Jest międzynarodowym egzaminatorem na stopnie Introductory i Intermediate Junior. Założycielka Szkoły Jogi ilovejoga w Krakowie. Z wykształcenia: Magister Wychowania fizycznego.